طراحی گرافیک طراحی گرافیک مشهد کارت کارت ویزیت کارت مشهد کارت ویزیت مشهد طراحی کاتالوگ طراحی کاتالوگ مشهد کاتالوگ کاتالوگ مشهد بنر بنر مشهد پوستر پوسترمشهدبرندسازی %%sep%% تبلیغات %%sep%% طراحی %%sep%% سایت %%sep%% گرافیک کاتالوگ %%sep%% عکاسی %%sep%% تیزر %%sep%% مشهد

برندسازی 

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که هزاران برند در حال مبارزه برای بقاء هستند و تنها برندهایی قادر به ادامۀ حیات‌اند که بتوانند با تکیه بر برندسازی بر درک مردم از برندشان تأثیر بگذارند، عواطف‌شان را تحت تأثیر قرار داده و آنها را وادار به انتخاب کنند. برندسازی فرآیندی منظم برای ایجاد آگاهی و افزایش وفاداری مشتری است، برندسازی خلق فرصت و یا استفاده از هر فرصتی است که بگوییم چرا مردم باید یک برند را نسبت به سایر برندها انتخاب کنند.
خدمات  سفیر پرشیا برای برندینگ عبارتند از:
1- طراحی هویت برند (Designing Brand Identity)
2- طراحی برند بوک (Brand Book)
3- محتواسازی برای برند (Brand Content)
4- بازسازی برند (Rebranding)

 

برندسازی

 

هویت سازی برند:

تیزر,تیزرمشهد,ساخت تیزر,ساخت تیزر مشهد,تدوین فیلم ,تدوین فیلم مشهد,تولید تیزر,تولید تیزر مشهد

 • هویت برند به تمامی جلوه‌های بصری و ملموس برند اطلاق می‌شود و برای خلق آن نخست باید نسبت به شناخت سازمان و ابعاد گوناگون آن چون مأموریت، چشم‌انداز، بازارهای هدف، فرهنگ شرکت، مزیت رقابتی و … آن اقدام کنیم. هویت برند یک ابزار قدرتمند و استراتژیک کسب و کار به شمار می‌رود. طراحی هویت برند برای شرکتهایی که در شرف تأسیس‌اند و یا شرکتهایی که سال‌ها از فعالیت آنها گذشته و نیاز به تغییر و یا خلق هویت تازه‌ای دارند انجام می‌شود
 • فرآیند طراحی هویت برند در سفیر پرشیا شامل مراحل زیر است:
 • 1- تحقیق راجع به چشم‌انداز، استراتژی‌ها، اهداف و …
  2- شفاف‌سازی استراتژی برند
  3- طراحی هویت برند و مشخص کردن کاربردهای آن (طراحی لوگو، نشان، امضا)
  4- ایجاد نقاط تماس برای برند مانند: طراحی اوراق اداری، طراحی وب سایت،طراحی کاتالوگ ،طراحی بسته‌بندی و …
  شرکت مبلغان با آگاهی، شناخت و درک ضرورت انجام طراحی هویت برند برای شرکتها آمادگی دارد مسئولیت اجرای این فرآیند پیچیده را به عهده گیرد.

 

طراحی  برند بوک یا کتابچه راهنما

طراحی گرافیک , , طراحی گرافیک مشهد کارت , کارت ویزیت , کارت مشهد, کارت ویزیت مشهد, طراحی کاتالوگ, طراحی کاتالوگ مشهد, کاتالوگ, کاتالوگ مشهد, بنر, بنر مشهد, پوستر, پوسترمشهد,شرکتها و بنگاه‌های اقتصادی برای یکپارچه‌سازی فعالیتهای بازاریابی خود نیاز دارند تا نسبت به استانداردسازی عناصر برند (Brand Elements) اقدام کنند. یکی از مهمترین اقدامات، تدوین برند بوک یا کتابچۀ برند است. برند بوک با توجه به وضعیت بنگاه می‌تواند سندی چند صد صفحه‌ای و یا چند صفحه‌ای باشد. تدوین این سند موجب ایجاد هماهنگی و یکپارچگی در کلیّه فعالیتهای برندینگ و مارکتینگ از قبیل تبلیغات، روابط عمومی و ارتباط با مشتریان می‌شود. معمولاً برند بوک‌ها از بخش‌های زیر تشکیل می‌شوند؛ نگاه کلی به تاریخچه هویت و اهداف برند، لوگو، آرم، شعار ثابت، رنگ برند، فونت اختصاصی برند، کارت ویزیت، سربرگ، روش طراحی و مفاهیم درون آن و …
برند بوک برای کلیّه شرکتها از آنهایی که تازه تأسیس شده‌اند تا شرکتهای پر سابقه‌ای که برند بوک ندارند ضروری است.
سفیرپرشیابا استفاده از متخصصان خود آمادگی دارد طراحی برندبوک شما را با توجه به هویت برندتان به عهده بگیرد.

 

خلق محتوای مناسب برای ایجاد آگاهی از برند و فعالیتهای آن، محتوا سازی برای برند نام دارد.

این محتوی برای عرضه در شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های اینترنتی و سایر شکلهای عرضه در رسانه‌ها تهیه می‌گردد و منجر به ایجاد فضای مناسبی برای معرفی برند و محصولات آن می‌گردد. این محتوی در قالب متن، ویدیو، اینفوگرافیک و موشن گرافیک و سایر شکل‌های تولید محتوی تهیه می‌شود. نخستین گام برای این امر، تدوین استراتژی تبلیغاتی برند در دنیای مجازی است، این استراتژی نبایستی از سایر اهداف تبلیغاتی برند در رسانه‌های سنتی چون رادیو و تلویزیون، مطبوعات و بیلبوردها جدا باشد و می‌بایستی در راستای برنامه‌های بازاریابی برند (مارکتینگ پلان) قرار داشته باشد.
شرکت مبلغان آمادگی دارد ضمن تدوین استراتژی تبلیغاتی برند در دنیای مجازی نسبت به تولید محتوای مناسب و جایگذاری آن در رسانه‌های دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی مناسب اقدام نماید.

طزاجی,طراحی لوگو,طراحی آرم,طراحی گرافیک ,طزاجی مشهد,طراحی لوگو مشهد,طراحی آرم مشهد,طراحی گرافیک مشهد,برندسازی %%sep%% تبلیغات %%sep%% طراحی %%sep%% سایت %%sep%% گرافیک کاتالوگ %%sep%% عکاسی %%sep%% تیزر %%sep%% مشهد

بازسازی برند در واقع خلق یک نگاه متفاوت و جدید و پوشیدن لباسی نو بر برند یا نام تجاری شما است و همچنین ایجاد احساسی متفاوت برای یک محصول یا کمپانی می‌باشد.

در تعاریف بازاریابی، هدف از بازسازی برند تغییر ادراک مشتری در رابطه با محصول یا خدمات یک شرکت است که خود باعث می‌شود برند مدرن‌تر و مرتبط‌ با نیازهای مشتریان باشد. دلایل مختلفی وجود دارد که نیاز به این خدمت را ضروری می‌سازد مانند تغییر جایگاه و چشم‌انداز یک شرکت و تمرکز آن بر موارد و مسائل دیگر، تغییر دادن جهت‌گیری شرکت در مقابل رقبا، به روز کردن تصویری کهنه از برند و خلق یک تصویر جدید و مدرن از شرکت، گسترده کردن دامنه فعالیتهای تجاری و همچنین از میان برداشتن عواقب و خطرات در شرکتی که قسمت عمده‌ای از سهام آن خریداری شده و یا اینکه مدیریت و استراتژی آن تغییر کرده است. بازسازی برند برای کسب و کارها خوب است اما در عین حال می‌تواند کاری خطرناک باشد زیرا همیشه این احتمال وجود دارد که مشتریان از این تغییرات استقبال نکنند.

بازسازی برند می‌تواند در قالب‌های متنوعی مثل تغییر نام برند، تغییر لوگو، بسته‌بندی محصولات و یا شعارها و غیره انجام شود.
از شروط اصلی انجام این تغییرات بررسی دقیق درون سازمان و برون سازمان مانند بازار هدف، مشتریان و رقبا می‌باشد. تدوین استراتژی دقیق برای این تغییرات شامل چگونگی به انجام رساندن آن، عمق و میزان این تغییرات، زمانبندی اجرا و استفاده از تبلیغات برنامه‌ریزی شده و تخصیص بودجۀ مناسب می‌تواند به موفقیت این امر کمک کند. شرکت مبلغان با توجه به تجربۀ انجام پروژه‌هایی در این زمینه می‌تواند به مشتریان خود در انجام این پروژۀ بسیار مهم و خطیر کمک نماید.

 

Branding is a systematic process in order to create awareness and increase customer loyalty. Branding is creation and utilization of opportunities to explain why people should choose a brand rather than other brands. With 35 years of experience, Moballeghan Company has succeeded in cooperating with dozens of domestic and foreign brands.

SafirPersia Services in the Field of Branding :
1-Designing brand identity
This substantial work is performed for companies that are establishing or those that have gone through their business for years and need to change or create a new identity.
2-Designing brand book
Developing brand book leads to coordination and integration of all branding and marketing activities including advertising, public relations and customers relationships.
3-Creating brand content
4-Rebranding
5-Brand architecture

Filmmaking department of Moballeghan Company, as one of the pioneers of this field, has been active since 1986. It has been able to produce hundreds of successful and effective radio and TV teasers using experiences and knowledge of professional artists in fields of idea creation, screenplay formulation and design, directing, film taking, acting, narrating, composing, and computer graphics during these years.

SafirPersia Services in the Field of Producing Teasers :
1-Producing radio advertising teasers
2-Producing TVC ( real, animation, mix of both )
3-Producing industrial films about factories’ production line and industrial centers
4-Producing advertorials for broadcasting on TV networks
5-Film taking from conferences and events
6- Producing advertising videos for social networks (Video Marketing)
7-Producing motion graphics for virtual space

 

Planning and implementation business communications activities of enterprises through integrating all promoting activities including public relations, advertising and sales promotion (Referred to Integrated Marketing Communications or IMC) result in increasing sales of products and services.

SafirPersia Services in the Field of advertising campaigns :
1-Reviewing customer’s marketing plan and identifying its main goals
2-Understanding target market and advertising audiences (customers)
3-Formulating advertising strategy in which the main goals of advertising are specified.
4-Creating an appropriate idea (concept) and designing effective messages (content )
5-Selecting appropriate media and formulating a consistent media plan
6-Budgeting for efficient advertising
7-Preparing action plan for campaigns
8-Performing marketing research for implemented advertising campaigns